Karšto vandens atjungimai Vilniaus mieste


Sužinokite, kada Jūsų namas neturės karšto vandens

 

„Vilniaus energija“ visuomet iš anksto informuoja savo klientus, kada šilumos trasų bandymų ar remonto darbų laiku jiems nebus tiekiamas karštas vanduo.
 

Patikrinkite, ar Jūsų name nenumatoma išjungti karšto vandens: įveskite savo gatvės pavadinimą ar jo fragmentą (pavyzdžiui, „Šopeno“, „Stuokos“, „Antakal“) ir paspauskite mygtuką „Parodyti“.

 

Sužinokite, kada Jūsų namas neturės karšto vandens.

Gatvės pavadinimas ar jo fragmentas Parodyti

 

 

Kodėl kiekvienais metais šiltuoju metų laiku kelioms dienoms atjungiamas karštas vanduo?

 

„Vilniaus energija“ kasmet atlieka šilumos trasų hidraulinius bandymus ir šilumos magistralių profilaktinio remonto darbus, kurių metu tenka kelioms dienoms sustabdyti karšto vandens tiekimą mūsų klientų būstams. Taip siekiame paruošti šilumos tinklus šildymo sezonui ir išvengti gedimų šildymo sezono metu, kada gedimus pašalinti yra sunkiau ir užtrunka žymiai ilgiau.
 

Kadangi norime, kad mūsų klientai žiemos mėnesiais būtų aprūpinti šiluma ir karštu vandeniu be trikdžių, privalome šiltuoju metų laiku minėtus bandymus atlikti: jų metu atrandame ir panaikiname vandens nutekėjimo zonas, pakeičiame korozijos paveiktus vamzdžius ir paruošiame trasas šildymo sezonui.