Ką daryti, jei įsiskolinote


Jeigu mokėsite už šilumą sąskaitoje nurodytą sumą, niekada neturėsite skolų. Skolą apmokėti reikia iki mėnesio paskutinės dienos. Primename, kad gyventojams, laiku neapmokėjusiems skolos už šildymą ir karštą vandenį, nuo 2006-06-01 yra pradedami skaičiuoti delspinigiai.

 

Turite skolą?

 

Susidūrėte su laikinais finansiniais sunkumais? Įsiskolinote?

Nedelskite. Apsilankykite Jūsų rajoną aptarnaujančiame „Vilniaus energijos“ klientų aptarnavimo centre.

 

Skolos išieškojimas

 

Abejingumas skolai ir delsimas Jums suteiks rūpesčių ir papildomų išlaidų. Jūsų skolos išieškojimas bus perduotas skolų išieškojimo įmonei arba pateiktas ieškinio pareiškimas teismui. Abiem atvejais tai didelės papildomos išlaidos – delspinigiai, palūkanos, atstovavimo, bylinėjimosi bei vykdymo administravimo, taip pat sugaištas laikas ir sugadinta nuotaika.

 

Ar pasinaudosite mūsų siūloma galimybe geranoriškai ir taikiai išspręsti problemas, priklauso tik nuo Jūsų. Mes pasirengę Jums padėti, nedvejokite kreiptis.

 

Mūsų specialistai aptars su Jumis iškilusias problemas ir pasiūlys Jums priimtiną sprendimo būdą. Jūs suderinsite skolos apmokėjimo terminus ir galėsite skolą išmokėti dalimis. Tik susitarę dėl skolos išmokėjimo ir gavę mūsų pažymą, galėsite kreiptis kompensacijos už šildymą ir karštą vandenį.

 

Taip pat žiūrėkite: